Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Конкурс «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» набирає обертів

2 і 3 вересня учасники конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» прослухали цікавий курс лекцій від представників провідних українських компаній-виробників меблів і фурнітури. Протягом двох днів корисною інформацією з конкурсантами ділилися фахівці таких компаній, як MERXWhirlpoolBlumEskada-MAGT plus«Меблеві Технології»REHAU та Vauth-Sagel. А для того, щоб отримані знання стали основою «крутого» конкурсного проекту, дизайнер Ольга Богданова, архітектурна майстерня 2B.GROUP, розкрила молодим даруванням секрет універсального «дизайн-рецепта».

Для приготування смачної страви головне – вибрати якісні інгредієнти. У роботі над дизайн-проектом це правило також основне. Тому, беручись до розробки дизайну кухні (саме її необхідно спроектувати учасникам), Ольга Богданова порадила учасникам ретельно відібрати матеріали, продумати концепт, визначити цільову аудиторію та ціновий сегмент, і, звичайно ж, приділити належну увагу фінальної стадії в роботі – подачі. У такому випадку зусилля будуть докладені недаремно, і проект кухні члени журі оцінять належним чином.

Якісних матеріалів для створення красивої та функціональної кухні сьогодні більш ніж достатньо, ще раз довели спікери «ДИЗАЙН ВЕСНА 18», ознайомивши учасників конкурсу з продукцією своїх підприємств. Розповівши про останні новинки, вони приділили увагу технологіям виробництва, а також основним характеристикам і перевагам того чи іншого продукту. У результаті молоді дизайнери отримали повне уявлення про те, які матеріали та комплектуючі затребувані та актуальні, які побажання і вимоги висувають клієнти до продукту, і як досягаються ті чи інші стандарти якості.

Яскраві, інформаційно насичені, презентації MERX, Whirlpool, Blum, Eskada-M, AGT plus, компанії «Меблеві Технології», REHAU та Vauth-Sagel стали не тільки справжніми знахідками в плані підбору матеріалів і фурнітури для майбутніх проектів учасників конкурсу, але й у деякому сенсі навіть джерелом натхнення.

Кажуть, знання та праця новий побут дають. Тому бажаємо конкурсантам успішної роботи, а також звертаємо увагу на те, що попереду їх чекає ще один день лекцій.

«Італійський день», як назвали його організатори, відбудеться 13 вересня. У рамках заходу виступлять представники відомих італійських брендів, які випускають меблі та фурнітуру.

Розміщено Merx