Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Комп'ютерний стіл. Вибираємо правильно

Сьогодні на ринку офісних меблів існує величезний вибір комп'ютерних столів, що, погодьтеся, не може не радувати: адже тепер цей невід'ємний атрибут офісного простору можна придбати будь-якої форми, кольору та габаритів. Виконані з дерева та металу, з елементами зі шкіри або скла, вони захоплюють своїм дизайном, викликаючи бажання придбати вподобану модель відразу ж.

Але наша вам добра порада: не поспішайте. Вирішивши придбати комп'ютерний стіл, спочатку визначитеся з

його дизайном. У класичному виконанні, сучасному, лофт, прованс... Підібравши стіл згідно стилю офісу, ви легко зробите його частиною інтер'єру і збережіть загальною концепцію приміщення.
габаритами і формою. В ідеалі, підбирати офісні меблі краще під кожного співробітника окремо. Однак, якщо такої можливості немає (адже найчастіше забезпечити всім необхідним для роботи потрібно велику кількість людей), віддавайте перевагу моделям з регульованою висотою стільниці. Так співробітники зможуть працювати в будь-якому зручному для них положенні. І ще одна порада: розглядайте не тільки стандартні варіанти офісних столів. Звертайте увагу також на інші моделі. Наприклад, кутові, компактність, зручність і функціональність яких не раз підтверджувалася на практиці.
наявністю необхідного функціоналу. Підставки для периферійного обладнання (принтер, сканер), ящики для паперів і канцелярського приладдя... Комусь зі співробітників вони потрібні, а хтось обходиться лише ноутбуком. Враховуйте ці нюанси при виборі столу, і ви створите не тільки комфортне робоче місце, але й, що не менш важливо, уникнете зайвих витрат.
матеріалами. Найбільш поширені для виготовлення комп'ютерних столів наступні матеріали: ДСП, ЛДСП, МДФ. Звичайно, меблі з цінних порід деревини залишаються в пріоритеті, однак у такому випадку вони будуть на порядок дорожче.
• І ще один важливий момент. Завжди звертайте увагу на фурнітуру, яка використовується для виробництва офісних меблів. Термін служби того ж столу залежить від неї безпосередньо.

Де купити комп'ютерний стіл

Тепер, коли з основними питаннями розібралися, сміливо купуйте. Наприклад, вибрати та купити всі необхідні меблі в офіс можна в салонах компанії MERX. Тут вони представлені ​​в широкому асортименті. Не вірите? Тоді знайдіть найближчий до вас шоу-рум і приходьте. Красиві та якісні меблі для офісу чекають вас.

 

Розміщено Merx