Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Компанія MERX презентувала свої новинки на KIFF 2017

15 березня в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття найбільшого в Україні галузевого заходу – Київського міжнародного форуму меблів і предметів інтер'єру KIFF 2017. Знакова подія, на чотири дні Форум стане головним місцем зустрічей усіх, хто так чи інакше причетний до меблевої індустрії. Лекції та презентації, майстер-класи та семінари – море цікавого та корисного для себе тут знайде кожен відвідувач! І це, не рахуючи численних стендів, на яких компанії-учасниці демонструють свої новинки. Яскраві, оригінальні, вони повною мірою відображають сучасні тенденції у виробництві меблів і організації інтер'єрного простору.

Свою продукцію в рамках Форуму представила і компанія MERX: вітальня Venezia, спальня Poema, кухня Naomi та кухня S-22 – на великому та просторому стенді комфортно розмістилося все.

  

  

Виставка триватиме до 18 березня, тому час для того, щоб поринути в незвичайну атмосферу виставки і на власні очі побачити чудові новинки MERX, ще є. Приходьте. Будемо раді бачити Вас.
 

КиївЕкспоПлаза, вул. Салютна 2б (Київ)

Стенд C211, павільйон 1

Розміщено Merx