Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Компанія MERX відкрила новий салон в Австралії

США, Канада, Великобританія, Грузія, Казахстан, Молдова... Продукція MERX відома і затребувана вже в багатьох країнах. А з недавніх пір до цього переліку додалася ще й Австралія.

Челтенхем (Cheltenham), Мельбурн – саме тут, за багато тисяч кілометрів від рідної домівки, MERX відкрила новий салон. Просторий, він дозволив розмістити на своїй площі достатню кількість меблів, аби в повній мірі продемонструвати клієнтам те різноманіття асортименту, яке компанія готова їм запропонувати. 

Кухонні меблі, житлові меблі, гардеробні, меблі для ванних кімнат – знайти в новому салоні можна все, і причому, у будь-якому стилі.

Відзначимо, що поряд з уже відомими моделями, серед представленої продукції відвідувачі шоу-руму побачать і новинки цього року. Одна з них – кухня Naomi. Красива та функціональна, вона підкорила всіх, хто працював над оформленням салону. Тому є всі підстави вважати, що по достоїнству її оцінять і покупці.

Новий салон розташований не так вже і близько, але якщо будете в Австралії, заходьте обов'язково. Адреса: 9 Kembla St, Cheltenham, VICTORIA 3192.
 

Розміщено Merx