Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Колекція Life: для спальні та вітальні

Меблеві новинки компанії MERX з'являються одна за одною. Так, всього кілька днів тому була представлена колекція меблів для дому Gallery, а вже сьогодні увазі клієнтів пропонується ще одна – Life.

Як і її попередниця, серія Life об'єднує в собі колекцію меблів для вітальні і для спальні. Обидва гарнітура розроблені в різних стилях (вітальня Life виконана в стилі лофт, а спальні Life притаманні риси модерну), однак, як зазначили дизайнери MERX, за бажанням окремі предмети можна сміливо комбінувати та використовувати в одному інтер'єрі.

Колекція Life витримана в стриманій колірній гаммі. Білий, сизий, антрацит, попіл, – ось її основні тони, які, при грамотному підході, можна вигідно обіграти. Лаконічному модерну та самобутньому лофту пасує стильний декор незвичайних форм і забарвлень, тому радимо сміливо експериментувати і надавати інтер'єру Вашої вітальні або спальні індивідуальності та особливого шарму.

Стильний і затишний інтер'єр – мрія кожного. Не відмовляйте собі у здійсненні бажань. Заходьте в салони MERX. Тут Ви знайдете все необхідне для кожної кімнати. Дізнатися, де купити меблі для дому, можна тут.

 

Розміщено Merx