Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Колекція Gallery. Краще прийти і самим її побачити

Друзі, ще зовсім недавно ми писали про те, що компанія MERX випустила нову колекцію меблів для дому – Gallery. Судячи з відгуків, за той короткий час, що минув з моменту її презентації, серія багатьом припала до смаку, і ми цьому дуже раді. Дійсно, красива і, що важливо, функціональна, вона навряд чи може комусь не сподобатися. Однак, бачити меблі на фотографіях – це одне, а наживо – зовсім інше. Тому ми раді повідомити, що ознайомитися повністю з усією колекцією Gallery тепер можна в центрі меблів MERX, розташованому за адресою м. Київ, вул. Солом'янська, 1. Тут, на 3 поверсі, предметами даної серії мебльовані відразу дві кімнати – вітальня таі спальня.

Як вже було зазначено раніше, Gallery – це колекція модульних меблів, тому додати інтер'єру кімнати унікального виду буде легко. Головне – правильно скомбінувати всі необхідні елементи. Наприклад, таким чином, як це зробили співробітники салону.

Важливо! Елементи серії Gallery виконані в двох стилях – лофт і модерн, але при цьому вони чудово гармонують один з одним. Тому, підбираючи комплект меблів для спальні, його можна сміливо доповнювати вподобаним предметом з гарнітура для вітальні. І навпаки. Творчі експерименти тільки вітаються! Можлива колірна гамма – білий, попіл, сизий і антрацит.

Розміщено Merx