Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Який обрати наповнювач: з пружинами чи без?

Вибираючи новий диван, ми хочемо знати про нього кожну деталь, починаючи від матеріалу для каркаса і закінчуючи тим, чи легко чиститься оббивка. Такий підвищений інтерес не можна назвати простою цікавістю, м'які меблі – придбання не на один день. Тому, зацікавившись певною моделлю, сміливо запитуйте продавця про технічні характеристики та вибирайте ті меблі, які будуть відповідати всім стандартам якості. А для того, аби процес вибору дивана став легким хоча б по одному з них, зупинимося на такому важливому пункті, як «наповнювач».

Наповнювачів для м'яких меблів існує кілька видів, найпопулярніші – це пінополіуретан (ППУ) і пружини. І один і другий наповнювач добре зарекомендували себе в експлуатації, проте різниця між ними є. Яка? Давайте розберемося.

Пінополіуретан (ППУ) – це гіпоалергенний синтетичний пористий матеріал. Широке застосування у виробництві м'яких меблів він отримав завдяки таким властивостям, як пружність, еластичність, здатність відновлювати первинну форму. Інакше кажучи, саме ППУ надає диванам і кріслам м'якість і забезпечує комфорт під час відпочинку. Максимальний рівень навантаження, який здатний витримувати пінополіуретан, становить від 100 до 120 кг на одне спальне місце (показник, властивий матеріалу підвищеної твердості). Термін експлуатації пінополіуретану залежить від його щільності. Чим вона вища, тим довше ППУ буде зберігати свої якості. Відзначимо, що для виробництва диванів рекомендують пінополіуретан, щільність якого 30 кг/м³ і більше. У такому разі термін експлуатації меблів складе до 10 років. І ще один важливий пункт – це товщина ППУ. Бажано, щоб для дивана вона була не менше 15 см, в іншому випадку набивка швидко просяде і зробится непридатною.

До винаходу і, відповідно, застосування пінополіуретану, основним наповнювачем для м'яких меблів були пружини. Сьогодні вони також широко використовуються у виробництві диванів, не поступаючись своєму сучасному конкуренту. «Чому?» – запитаєте Ви. Відповідь очевидна: через свою надійності, довговічності та стійкість до деформації. Розглянемо основні види пружинних блоків, які застосовуються в якості наповнювача для диванів.

1. Незалежний пружинний блок. Характеризується високим ортопедичним ефектом і чудово підлаштовується під кожен вигин тіла людини. Особливості незалежного пружинного блоку: кожна пружина знаходиться в окремому чохлі і не пов'язана з іншою. З'єднуються між собою тільки тканинні мішечки. Результат – продавлюються ті пружини, на які йде навантаження, сусідні задіюються мінімально. Якість такого блоку залежить від кількості пружин. Чим їх більше на квадратний метр, тим краще. І, кілька слів про м'якість: вона залежить від товщини дроту для пружини і додаткового наповнювача. Найчастіше це меблевий поролон і кокосове волокно.

2. Пружинний блок або Боннель. Виготовляти такий вид пружин стали з 1883 року. Особливості залежного пружинного блоку: сталеві пружини двоконусної форми з'єднані між собою і по периметру кріпляться до металевої рами. При навантаженні продавлюються не тільки ті пружини, на які припав основний упор, але й також сусідні. Для більшої м'якості залежний пружинний блок найчастіше закривають шаром повсті та ватину. Також для цих цілей використовують і ППУ. Блок «Боннель» належить до економ-класу, тому користується великим попитом.

Тепер Ви знаєте, які існують види наповнювача для м'яких меблів. По суті, усі вони надійні та якісні, якщо виготовлені з урахуванням дотримання відповідних норм і правил. Порада: вибирайте перевіреного виробника меблів для дому, і тоді всі покупки будуть Вас радувати. Наприклад, купити м'які меблі можна в салонах MERX. Тут кваліфіковані продавці-консультанти розкажуть Вам все про модель, що припала до вподоби, і питання вибору вирішиться легко та швидко.

 

 

Розміщено Merx


Telegram