Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Мистецтву всі простори покірні

19 липня 2017 року в Києві, у центрі меблів MERX, відбулося відкриття персональної виставки картин художниці Віти Кравчук під назвою «Стихії життя». Формат проведення виставки в шоу-румі був за новинку для обох сторін – як автора картин, так і компанії MERX, але в результаті виявився більш ніж вдалим. Виставлені полотна органічно доповнили кухонні та житлові меблі, надавши кожній окремій композиції та приміщенню салону в цілому особливого настрою і атмосферу.

Виконані в соковиті тонах, динамічні за своєю енергетикою, картини Віти Кравчук спонукають забувати на час про повсякденну метушню, віддаючись тій гамі почуттів, які вони викликають. «Розквітай», «Дивуй», «Твори», «Створюй», «Кружляє», «Радуйся» – ємкі назви робіт говорять самі за себе, ще раз підкреслюючи ту емоцію, яка в них закладена.

Нагадаємо, що виставлені в салоні картини були підібрані відповідно до стилю того чи іншого виду меблів. В результаті гості заходу могли ще раз переконатися, наскільки унікальним може бути такий тандем.

Виставка триватиме до 10 вересня, тому, якщо Ви не встигли її відвідати, час ще є. Приходьте. Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 1, ЦМ MERX.

 

Розміщено Merx