Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ігри в тетріс. Як розставити меблі на кухні

Гармонійна атмосфера на кухні – це результат, якого прагне кожен, підбираючи меблі в свій будинок. Однак знайти потрібний варіант, означає зробити тільки півсправи, головне – це правильно все розставити. Тільки в такому випадку інтер'єр буде виглядати завершений, а поставлена мета вважатися досягнутою.

Секрети затишної кухні

У кожній справі є свої секрети, і оформлення житлового простору не виняток. Тому, якщо ви в пошуках ідеального рішення як правильно розмістити кухонні меблі, ділимося кількома з них. Сподіваємося, поради будуть доречними, і ваша кухня стане комфортною та затишною.

1. Усі меблі в одну лінію.
Якщо у вас невелика кухня, то такий варіант підійде найкраще за всі інші. По-перше, тому що приміщення буде виглядати візуально більше, а по-друге, тому що пересуватися під час приготування їжі потрібно буде значно менше.

2. Кухня «трикутником».
Особливість такого розташування меблів полягає в тому, що його форма нагадує букву «Г». Так, варильна поверхня і холодильник розміщуються по сторонам, а мийка – по центру. Перевага такого виду розміщення меблів полягає в тому, що воно підходить під будь-який вид кімнати. Виняток становить хіба що тільки сильно витягнуті приміщення.

3. Планування в дві лінії.
Якщо приміщення кухні просторе, у такому випадку меблі можна розташувати в дві лінії. Відзначимо, що відстань між ними повинна становити не менше півтора метрів, тоді переміщатися по кухні можна буде досить вільно. Якщо ж плануєте створити обідню зону, то вільний простір, що утворився, підійде для цього просто чудово.

4. П-подібне планування кухні.
Ще один вид планування, який доречний для великих приміщень, і ось чому: П-подібний вигляд розташування кухонних меблів допомагає уникнути ефекту нагромадження меблів, особливо, якщо шафи розмістити тільки на одній стіні. Що стосується робочої поверхні, то прийнятний варіант її розміщення – це біля вікна.

Вибираючи П-образне планування кухні важливо пам'ятати, що оптимальна відстань, яка повинна залишатися між стінами після розміщення гарнітура, становить 3 метри.

5. Планування G-образного виду.
Відмітна риса G-образного планування від П-образного – це наявність барної стійки. Подобається збиратися компанією на кухні? Тоді такий вид планування те, що потрібно. У такому випадку все необхідне для демонстрації гостям своєї майстерності в приготуванні оригінальних коктейлів буде завжди під рукою.

6. Плюс острів.
Якщо приміщення становить більше 20 квадратних метрів, у такому випадку кухонний гарнітур з островом – ваш варіант. Багатофункціональний у своєму застосуванні, острів стане чудовою альтернативою обіднього столу, а також місцем розміщення побутової техніки або мийки.

Вибираючи той чи інший варіант розміщення кухонного гарнітура, покладайтеся не тільки на свій смак, але й також враховуйте і думку дизайнера. У такому випадку створити ідеальний інтер'єр ви зможете дуже легко. А щодо зовнішнього вигляду кухонних меблів, то відповідну по стилю та кольору модель завжди можна знайти серед широкого асортименту продукції компанії MERX.
 

Розміщено Merx