Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ідеальний офіс. Який він?

У кожного з нас уявлення про ідеальне офісі своє, і немає сенсу наполягати на єдино правильному варіанті. Адже відомо, скільки людей, стільки й думок, та й смак, а також стильові переваги в кожного різні. Тому, вибравши приміщення для офісу та плануючи його обстановку, важливо просто дотримуватися основних правил. У такому випадку баланс між красою, стилем і комфортом буде дотриманий, і результат виправдає очікування.

Отже, кілька порад, як правильно облаштувати офіс, щоб він виглядав ідеальним в очах співробітників, гостей та клієнтів.

1. Якість і надійність понад усе. Вибираючи меблі для офісу, обов'язково звертайте увагу на матеріали, з яких вони виробляються. Як уже згадувалося, віддавайте перевагу перевіреним брендам, так Ви забезпечите себе від покупки неякісного товару, уникнете зайвих розтрат і зробите робочі місця для персоналу, кабінет керівника та інші приміщення дійсно комфортними для роботи.

2. Гарні офісні меблі – це функціональні меблі. Ненормований робочий день сьогодні звичайне явище, і за рахунок того, що все повинно бути готовим на вчора, за проектами, що горять, брейн-штормами, розробками нових кампаній та іншими справами співробітники проводять часом по десять годин на день. Тому подбайте про те, щоб робота проходила в комфортних умовах, і обладнайте робочі місця співробітників ергономічними та функціональними меблями: зручними столами з вбудованими в стільницю комунікаційними блоками, мобільними тумбами, місткими шафами, офісними кріслами з регульованою спинкою і підлокітниками. Зони рецепції обладнайте стійками, у яких передбачено місце для комп'ютера, є висувні ящики, всілякі полички і тому подібні елементи. І, звичайно, належну увага приділить зоні відпочинку. Вдалим рішенням у цьому випадку будуть невеликі дивани, крісла-мішки, якщо вони відповідають стилю інтер'єру, і м'які модульні конструкції.

3. Мода-модою, але затишну атмосферу ніхто не відміняв. Дизайнерські меблі в офісі – це стильно. Однак не забувайте про те, що знаходиться в приміщенні насамперед має бути приємно. Тому, в прагненні підкреслити імідж компанії та корпоративний стиль, не переборщіть із новомодними предметами меблів і декору. Адже, як кажуть, усе повинно бути в міру. Гармонійно поєднуйте одне з іншим і тоді ваш офіс стане не тільки обличчям компанії, але й предметом гордості його працівників.

Ідеальний офіс – це офіс, у якому приємно працювати, і куди хочеться приходити щодня. На перший погляд може здатися, що зробити такий – завдання підвищеної складності, але, якщо заручитися підтримкою досвідчених фахівців, цілком здійсненне. Головне, знати, куди звертатися. Наприклад, у компанію MERX. Асортимент меблів широкий, тому Ви знайдете тут все, що потрібно для облаштування офісу: від крісел, столів для персоналу, до кабінетних систем для керівника. Також компанія виробляє меблі за індивідуальним дизайном, тому втілити в життя Ви зможете будь-який проект.

Розміщено Merx