Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ідеальні м'які меблі? Тільки прованс!

Прованс в інтер'єрі неможливий без м'яких меблів. Крісла, пуфи, банкетки і диванчики – такі меблі в стилі кантрі створять у будь-якому приміщенні атмосферу домашньої невимушеності, прованської легкості. Квітковий принт або стримана клітина – Country Corner є що запропонувати. Але при цьому цікава особливість м'яких меблів в стилі прованс – їх зручність, незважаючи на красу і химерність. В цьому і секрет стилю прованс – зручність – правило №1.

Часто на виставках ми наполегливо рекомендуємо відвідувачам сісти на пуф або в крісло Country Corner. Реакція завжди однакова – здивування. Неймовірно легкі (навіть повітряна, якщо так можна висловитися про крісла), приємні на дотик, м'які меблі кантрі повторюють вигини вашого тіла, створюючи дивовижний комфорт. Навіть невисокі маленькі крісла комфортні в посадці для тих, чий зріст вище середнього. В чому секрет? У тому, що меблі в стилі кантрі – не просто меблі, це стиль життя. Саме тому дизайнери компанії ретельно тестують кожний м'який виріб, «примушуючи» фахівців сидіти і лежати на кожному. Щоб в кінцевому результаті отримати ідеальне крісло в стилі французького кантрі.

А якщо ви все ще сумніваєтеся, 27-30 вересня 2017 року приходьте на виставку Design. Living Tendency 2017 і самі протестуйте наші, не побоїмося цього слова, ідеальні меблі. До зустрічі на стенді!  

 
 
 
Розміщено Merx