Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Готика і стиль Людовика XVI. Country Corner дивує!

Залишаючись вірною витонченому стилю прованс, його легкості і натуральності, Country Corner любить експериментувати, придумуючи нові і нові колекції, в яких світові епохи та стилі сплітаються воєдино, народжуючи унікальні дизайнерські рішення! Так, один з найзагадковіших стилів – готика, дав життя колекції Heritage. Але на цьому дизайнери не зупинилися, додавши нотки романської архітектури. Цей неймовірний коктейль надає особливу глибину натуральному відтінку меблів. Незважаючи на деяку масивність, Heritage може сміливо стати сімейною спадщиною, передаючись із покоління в покоління.
 
 
Ще одна новинка – колекція Domaine, натхненна стилем меблів епохи Людовика XVI, для якої характерна простота ліній, рівновага форм і благородство матеріалів. Меблі з цієї колекції виконані з масиву дуба і стануть прекрасним доповненням стриманого класичного інтер'єру, який ніколи не вийде з моди.
 
 
 
15-18 березня 2017 року всі новинки Country Corner будуть показані на виставці KIFF 2017. Обов’язково відвідайте наш прованський будиночок!
 
Розміщено Merx