Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Фабрика Connubia. Знань про продукт багато не буває

Для того, аби продажі були успішними, про свій продукт продавець повинен знати все, аж до дрібниць. І що не менш важливо, грамотно його презентувати. У результаті покупці краще йдуть на контакт, швидше приймають рішення, і, звичайно, залишаються задоволеними обслуговуванням та своїм придбанням.

Домогтися цього нескладно. Головне, любити свою справу, цікавитися всім, що відбувається в галузі, і відвідувати навчальні заходи. Беручи все це до уваги, один з таких тренінгів і провела для своїх співробітників компанія MERX.

Через те, що серед асортименту компанії представлена ​​італійські меблі, практикум був присвячений саме їм, а саме, продукції однієї з відомих на ринку фабрик –  Connubia. Мета заходу полягала в тому, щоб розповісти та показати, як правильно презентувати і продавати меблі цього бренду. Спікером виступив Юрій Гуцалом, представник фабрики Connubia в Україні.

Під час тренінгу пан Гуцалом розповів багато цікавого про фабрику, у тому числі надав велику інформацію про компанію Calligaris (підрозділ Connubia), ознайомив з останніми новинками виставки IMM COLOGNE 2018, а також поділився усіма особливостями роботи з продуктом фабрики. Крім цього усім присутнім була надана технічна інформація про продукт.

Насичений корисною інформацією, практикум залишив по собі тільки приємні враження і бажання вдосконалюватися у своїй справі й далі.

Розміщено Merx