Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Диван Medison: одна модель, кілька рішень

Компанія MERX продовжує радувати новинками. Так, якщо недавно увазі споживачів були представлені красиві моделі для спальні – ліжко Astoria New і гарнітур Moderno, то в цей раз – для вітальні. Яскравою зіркою колекції м'яких меблів осіннього сезону 2017 став модульний диван Medison. Зручний, з глибоким посадковим місцем і широкими підлокітниками, красень Medison поєднує в собі всі характеристики, властиві кращих зразків сучасних меблів для житлових приміщень.

Оскільки диван складається з чотирьох секцій-модулів (2 крісельних елемента, 1 софа та два різних за висотою підлокітника), Ви можете комплектувати його на свій розсуд, а також, виходячи з особливостей інтер'єру кімнати. Наприклад, щоб поміняти кут дивана, достатньо всього лише переставити софу на іншу сторону. Варіантів комплектації багато, тому, яким саме буде Medison, вирішуєте Ви.

Відзначимо, що оббивка дивана Medison може бути виконана з будь-якої тканини і в будь-якому кольорі, тому підібрати варіант, який підходить для Вашої вітальні, буде легко.

Технічні характеристики:
Каркас – масив дерева/ДСП; опори – бук.
В основі подушок сидіння – пружинний блок/пінополіуретан/синтепон.
Висота посадкового місця – 480 мм, глибина посадкового місця – 800 мм (без урахування декоративних подушок).
Висота підлокітників: 590 мм і 800 мм. На вибір клієнта.
Габаритні розміри: 3100 (д) х 1700 (г) х 800 (в).

Розміщено Merx