Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Диван Gallery. Новинка на будь-який смак

Кажуть, як новий рік почнеш, так його і проведеш. Тому, налаштовуючись на те, що 2018-й буде таким самим продуктивним, як і попередній, компанія MERX вирішила почати його з презентації чергової новинки. Отже, пропонуэмо вашій увазі предмет меблів, який вважається невід'ємним атрибутом будь-якої вітальні, диван. Відразу відзначимо, що новоспечений красень є частиною колекції Gallery. Стильний і функціональний він поєднує в собі всі властиві їй риси і є гарним прикладом того, якими мають бути меблі для дому.

Важливо й те, що новинка, відповідаючи інтер'єрній моді, є конструкцію з незалежними один від одного секціями. Інакше кажучи, придбати її можна як у кутовому виконанні (диван + кушетка) так і просто прямим диваном (без кушетки). Такий підхід значно полегшує процес вибору потрібної моделі і дозволяє організувати зону відпочинку якою вона запланована.

І ще один нюанс, який не можна не відзначити, це можливість вибору оббивної тканини для дивана. Запропонованих варіантів існує безліч, тому запевняємо: унікальним ваш диван Gallery буде у всьому.

Технічні характеристики
Каркас – масив дерева/ДСП; опори – металеві.
В основі подушок сидіння – пінополіуретан/синтепон/еластичні ремені.
Висота посадкового місця – 450 мм, глибина посадкового місця – 690 мм.
 
Габаритні розміри: 2800 (д) х 1460/1000 (г) х 900 (в).

Розміщено Merx