Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Dialma Brawn на Interior Mebel: краще один раз побачити

Італійська фабрика Dialma Brawn, представлена в Україні компанією MERX, презентувала свою продукцію на міжнародній виставці Interior Mebel 2018. Серед різноманітних предметів меблів, задіяних в експозиції фабрики, були дивани, крісла, столи, стільці, стелажі, комоди, а також всілякі предмети декору. Унікальні за дизайном, вони легко перетворили звичайний стенд у стильний житловий простір і привернули увагу чималої кількості відвідувачів. А в один з днів виставки експозиція фабрики навіть послужила місцем проведення лекції для студентів, які вивчають декоративно-прикладні мистецтва і дизайн.

Вибираючи меблі для експозиції, співробітники MERX намагалися показати не тільки всю широту асортименту Dialma Brawn, але й в той самий час донести філософію бренду. Аналізуючи відгуки, з упевненістю можна сказати, що задумане вийшло на всі сто відсотків: атмосфера на стенді вийшла настільки особливою, що, розташувавшись в одному із зручних диванів, слухати історії представлених тут речей хотілося ще і ще.

P. S.  Дякуємо всім відвідувачами стенду за проявлений інтерес до продукції фабрики! Ваша увага та висока оцінка служать чудовим стимулом у роботі.

 

Розміщено Merx