Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Дитячі MERX – увесь світ в одній кімнаті

Ми всі бажаємо для наших дітей тільки самого найкращого. Це стосується всього: одягу, освіти, дозвілля, іграшок і, звичайно ж, умов, у яких вони будуть рости й розвиватися. Адже, оточуючи дітей красивими меблями з малих років, ми прищеплюємо їм почуття стилю та смаку! Тому, підбираючи меблі для дому, облаштуванню дитячої кімнати приділяйте уваги якомога більше.

Радитися з дитиною чи ні, підбираючи меблі для дитячої кімнати?

Чи потрібно радитися з майбутнім мешканцем кімнати з приводу її дизайну та меблів? Цим питанням задаються, напевно, усі батьки, проте однозначно відповісти на нього, на жаль, не може ніхто. Адже, якщо дитяча облаштовується для немовля, у такому випадку в руках батьків повний карт-бланш. Але якщо кімната призначається для цілком дорослої дитини, тут  вже без урахування думки її майбутнього мешканця не обійтися ніяк. Адже це буде його кімната. Його власний світ. І місце в ньому має бути для всього: ігор, забав, навчання та відпочинку.

Саме такими й створені дитячі Lounge, Franchesca, Opera, Verdi та Riviera. Продумані, вони подарують дитині не тільки комфорт і затишок, але й відчуття власної значущості.

Кілька порад з організації дитячої кімнати

  • Матеріали для дитячої

Намагайтеся, щоб в інтер'єрі дитячої переважали природні кольори, а меблі були з натуральних, екологічно чистих матеріалів. У такому випадку обстановка в кімнаті буде приємною, а атмосфера – здоровою. Чудовий варіант – це дитячі меблі з дерева. Якісні та красиві, своїм маленьким господарям вони прослужать далеко не один рік.

  • Декор

Не намагайтеся зробити з дитячої таку ж саму кімнату, як у дорослих. Нехай в її декорі переважають персонажі з казок і коміксів. Дозвольте дитині завішувати стіни постерами із зображенням улюблених героїв, а якщо віна захоче розмалювати стіни – заохочуйте! Просто виділіть для цього спеціально місце. Адже дитинство – це прекрасна пора, коли все цікаво й так хочеться дізнатися більше.

  • Враховуйте стать дитини

При оформленні кімнати завжди робіть поправку на те, син у вас або доька. Наприклад, дитячі меблі для дівчинки можуть бути ніжних, теплих тонів, а ось для майбутніх чоловіків варто обрати більш «прохолодну» кольорну гамму. Хоча й в цьому питанні варто прислухатися до побажань дитини.

Де купити дитячі меблі?

Підібрати підходящі меблі для дитячої кімнати сьогодні не складає великих труднощів. Ринок повний пропозицій. Питання полягає в іншому: чому ви віддаєте перевагу – готовим рішенням або ж індивідуальному підходу. Якщо вибираєте другий варіант, у такому випадку дитячі меблі на замовлення те, що вам потрібно. Виконані з урахуванням усіх побажань вашого чада, вони стануть справжньою окрасою його кімнати.

Ознайомитися з різними прикладами дитячих можна в численних салонах компанії MERX. Функціональні, продумані до дрібниць, вони неодмінно припадуть до душі кожному. А яка дитяча станеуть тією самою – вибір за вами. Або за вашою дитиною.

Розміщено Merx