Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

ЦМ MERX: тепер насолоджуватися творчістю можна тут

19 липня 2017 року в центрі меблів MERX, розташованому в Києві, на вул. Солом'янська, 1, відбудеться відкриття виставки картин «Стихії життя» талановитої художниці Віти Кравчук. У рамках заходу увазі гостей будуть представлені як вже відомі роботи автора, так і нові, поки ще незнайомі широкому колу публіки.

Відзначимо, що кожна картина Віти несе в собі особливе смислове навантаження, пробуджуючи інтерес до незбагненною сутності кожної з чотирьох стихій природи та наштовхуючи на роздуми про головне.

Підібрані згідно стилям, роботи автора будуть гармонійно перекликатися з тим чи іншим видом меблів, тим самим демонструючи наскільки уникальною може бути обстановка в приміщенні, якщо до її оформлення підходити творчо та з душею.

Наповнений яскравими фарбами, емоціями та енергією, даний захід – тільки перша ластівка в низці тих культурних подій, які будуть проходити в рамках нового креативного арт-простору, створеного спільними зусиллями компанії MERX і Business Gallery. Тому, якщо Ви цінитель усього прекрасного, і не мислите себе поза творчістю, відвідати нову виставку рекомендуємо від щирого серця.

Гарні меблі, незрівнянні картини... Незабутні враження та чудовий настрій гарантуємо!

Початок виставки о 17.00.
 

Розміщено Merx