Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

ЦМ MERX: новинки італійських меблів чекають Вас!

Літо – гарний час не тільки для відпочинку, але й для праці, довели співробітники центру меблів MERX. Відвідавши ряд провідних профільних виставок і надихнувшись побаченим, вони оновили експозицію італійських меблів і, як підсумок, отримали чудовий результат. Тепер поряд з раніше виставленими моделями увазі відвідувачів салону представлені й останні новинки компаній-учасниць Salone del Mobile. Milano 2017.

Так, наприклад, у торговому залі на 4 поверсі, де й розташовані ​​італійські меблі, можна придбати диван Duca фабрики Calia Italia. Створена у співпраці з дизайнером Daniele Della Porta, модель відрізняється неперевершеним комфортом і стильним зовнішнім виглядом.

Ще один предмет, який, напевно, приверне увагу поцінувачів гарних і якісних меблів – це крісло Jacob, також виробництва Calia Italia. Відзначимо, що крім чудових технічних характеристик, крісло примітно ще й тим, що вписується в інтер'єр, витриманий як у класичному, так і в сучасному стилі. Матеріали, що використовуються для створення крісла – натуральна шкіра та тканина.

Оригінальними предметами меблів поповнилася й експозиція Dialma Brown. Крісло в стилі вінтаж, різноманітні аксесуари з кераміки та скла – ось далеко не повний перелік того, що можна придбати в салоні. Тому любителям предметів, овіяних духом мандрів і пригод, побачити представлений асортимент на власні очі просто рекомендуємо!

Набагато ширше став і вибір продукції фабрики Connubia. Столи в модній обробці під вінтаж, у склокерамиці та в обробці Fenix, а також стільці актуальних сьогодні кольорів – зелений, синій і бірюзовий – сподобаються тим, хто шукає стильний обідній комплект для їдальні, вітальні або кухні.

Новими матеріалами в обробці корпусних меблів порадувала в цьому році й фабрика Tomasella. Особливо це стосується серії Atlante. Сучасні, функціональні, пророблені до дрібниць, ці дизайнерські меблі задовольнять смаки та запити багатьох покупців, надавши інтер'єру унікальний характер. Відзначимо, що дана серія чудово доповнюється різноманітними предметами меблів серії Bloom.

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто раз розповідати про щось цікаве. Тому чекаємо всіх, хто полюбляє гарні італійські меблі, у ЦМ MERX. Адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 1, 4 поверх.

Розміщено Merx