Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Бізнес-зустріч «MERX DAY OFFICE». Коротко про головне

27 квітня 2017 року в Києві, у Центрі меблів MERX, відбулася бізнес-зустріч «MERX DAY OFFICE», організована для дилерів напряму «Офісні меблі». Насичена програма заходу включала в себе цілий ряд питань, стосующихся як роботи напряму (плани розвитку на 2017-2018 рік, конкурентні переваги меблів, документообіг), так і розвитку ринку офісних меблів у цілому.

Так, наприклад, говорячи про тенденції ринку, у ході зустрічі було відзначено, що сьогодні все менш затребуваними стають громіздкі столи та шафи. Данина минулих років, свої позиції вони поступають легкім і мобільним меблям, які в повній мірі відповідають сучасним вимогам оформлення робочого простору. Також не оминули увагою і таке нововведення у виробництві офісних меблів, як інтеграція в той чи інший її елемент спеціальних комунікаційних блоків. Продиктоване часом, дане технологічне рішення добре зарекомендувало себе на ринку, доводячи на практиці наскільки функціональними стали меблі, а обстановка приміщення – комфортною.

Від слів до справи, або до презентації новинок

Головною подією зустрічі стала презентація новинок напряму 2017 року – серій меблів IQ, Milano і Labyrinth. Різнопланові, з великою кількістю елементів, вони повністю відповідають уявленням про зручність і практичність офісних меблів.

Серія меблів IQ

Серія меблів для персоналу IQ призначена для тих, хто віддає перевагу сучасному стилю роботи. Бенч-система, вона дозволяє раціонально використовувати приміщення будь-якої площі та конфігурації, створюючи зручні місця як для співробітників, так і окрему робочу зону для керівника.

Серія меблів Milano

Серія меблів Milano – справжня знахідка для приміщення формату open space. Виконана з якісних матеріалів, оснащена високою спинкою та боковинами, вона характеризується звукової та візуальної ізоляцією. Ще один плюс цих меблів, який дозволяє забезпечити комфорт під час тривалої роботи або відпочинку, це кут нахилу нижньої частини спинки дивана. Для більшої зручності він становить 37°.

Серія меблів Labyrinth

Серія меблів Labyrinth – це чудове рішення для облаштування зон відпочинку й очікування в громадських приміщеннях. Складаючись із 8 з'єднувальних модулів, різних за своїми розмірами та формою, вона дозволяє легко й швидко створювати безліч комбінацій, надаючи інтер'єру кожен раз новий цікавий вигляд.

У день бізнес-зустрічі серії IQ, Milano та Labyrinth вже були представлені в салоні. Тому оцінити їх красу, якість і зручність гості заходу могли відразу ж на місці.

Дякуємо всім, хто відвідав бізнес-зустріч «MERX DAY OFFICE», і сподіваємося, що в подальшому наша співпраця буде такою ж плідною.

Розміщено Merx