Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Біла кухня. Великі плюси, невеликі мінуси

Почути однозначну думку фахівців про те, варто чи ні оформлювати інтер'єр у білий, складно, адже цей колір досить спірний. Одні його люблять, інші намагаються уникати. І причин для цього багато. Взяти хоча б той факт, що працювати з цим кольором – велика відповідальність. Варто трохи перебрати з ним міру і... все, приміщення буде виглядати зовсім не житловим і холодним. 

Тому, вирішуючи, бути чи не бути інтер'єру в білому, радимо ознайомитися з точками зору різних фахівців у сфері дизайну і тільки потім братися до роботи. У такому випадку ви підійдете до питання оформлення інтер'єру підготовленим і зможете вдало використовувати в роботі не тільки всі позитивні сторони цього кольору, але й зводити нанівець існуючі мінуси.

Отже, особливості інтер'єру в білому. Наприклад, кухні.

Світлі сторони білої кухні

1. Білий візуально розширює простір. Це великий плюс, який потрібно враховувати, якщо приміщення невелике за розміром. Підберіть у ніжних тонах гарнітур, пофарбуйте в білий колір стіни, покладіть на підлогу світлу плитку... Для створення ефекту простору підійде кожен з цих варіантів або їх сукупність.

2. Монохромний інтер'єр – основа для творчих експериментів. Витриманий в одному кольорі, інтер'єр кухні можна порівняти з білим полотном, на якому за допомогою декору, текстилю або окремо взятих предметів меблів можна створити оригінальну композицію, надихаючу своєю красою. Пробуйте, експериментуйте, із задоволенням перевтілюйте вашу кухню, і отриманий результат з надлишком компенсує докладені зусилля.

3. Різні стилі – один колір. Мінімалізм, класичний, індустріальний, скандинавський, прованс, шеббі-шик – білий колір і його численні відтінки поєднуються з будь-яким стилем. Проявіть трохи фантазії, і улюблене домочадцями приміщення заграє новими фарбами.

Біла кухня. Невеликі нюанси

Створюючи інтер'єр кухні в білому, не можна не враховувати і так звані мінуси цього кольору.

1. Білий = холодний. Велика кількість білого зробить обстановку холодною. Тому, плануючи інтер'єр кухні, використовуйте не один, а відразу кілька його відтінків.

2. Освітлення. Тут також є свої нюанси. Кухня, як і будь-яке інше приміщення в білому кольорі, вимагає особливого підходу до підбору освітлення. Адже від того, наскільки правильно воно підібрано, залежить загальне враження від кімнати. Наприклад, жовте світло зробить обстановку занадто «теплою», від чого весь ефект від білої кімнати зникне, а білий з блакитним відтінком, навпаки, охолодить її. Вихід з такої ситуації один – експериментувати і покладатися на поради фахівців. Тільки в такому випадку ви підберете правильне освітлення і будете задоволені отриманним результатом.

3. Непрактичний? Все може бути, а може, й ні. Білий інтер'єр вважають непрактичним. З одного боку, це так, на меблях і стінах білого кольору плями більш помітні, ніж на темних поверхнях. З іншого боку, використовуючи для обробки приміщення сучасні високоякісні матеріали, а для меблів спеціальні миючі засоби, проблему частого прибирання можна уникнути досить легко.

Оформляти інтер'єр кухні в білий колір – справа досить непроста. Але при належному підході під силу кожному. Тому, надихнувшись численними прикладами і, звичайно ж, різноплановими моделями кухонь MERX, сміливо починайте втілювати задумане. Не сумнівайтеся, у вас неодмінно все вийде.
 

Розміщено Merx