Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

25-й Пробіг під каштанами. Разом до перемоги!

28-го травня відбувся ювілейний 25-й спортивно-благодійний Пробіг під каштанами, зібравши на Михайлівській площі тисячі учасників і гостей.

За доброю традицією компанія MERX виступила партнером цієї чудової події, підтримавши «Команду Мужніх», учасників на візках, які щороку своїм прикладом надихають мільйони українців діяти та перемагати!

«Неможливо описати словами, наскільки позитивні учасники "Команди Мужніх"! З гумором і посмішкою вони кожен день прикладають багато сил для того, аби жити нормальним життям, яке ми приймаємо як даність. І крім усього вони активно пропагують спорт та здоровий спосіб життя!» – коментує Олена Листопад, комерційний директор MERX і один з найпалкіших учасників корпоративної команди. До речі, чисельність співробітників, які бажають взяти участь у Пробігу, зростає постійно.

«З кожним роком у нашій корпоративній команді стає все більше й більше тих співробітників, хто приходить підтримати Пробіг, зарядитися настроєм і вийти на старт. Думаю, що через пару років ми зможемо конкурувати за приз "Найчисленіша команда», – посміхається Марія Міняйло, ідейний натхненник команди MERX.

Дистанцію в 5 км долають усі члени команди компанії MERX. Знаходяться серед них і самі жваві. Так, фінішувавши першими, Андрій Швець (бігун з багаторічним стажем) та Ілля Білозеров (юний капітан команди), показали приклад колегам «як треба перемагати!».

Однак перемога в забігу не головне, заради чого співробітники MERX постійно беруть участь у даному заході.

«Наша мета – зібрати якомога більше коштів для Кардіоцентру. Ті з наших співробітників, хто з якоїсь причини не зміг прийти на Пробіг, зібрали гроші, які ми передамо кардіоцентр», – розповідає Олена Листопад.

Нагадаємо, що всі гроші, зібрані в рамках Пробігу під каштанами, будуть передані Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України на покупку необхідного обладнання. Вроджена вада серця – страшний діагноз, але в наших силах дати маленьким пацієнтам Кардіоцентру шанс на порятунок, шанс бути бадьорими та активними, тому що чужих дітей не буває.

До зустрічі на 26-ом Пробігу під каштанами!

Розміщено Merx