Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

25-й «Пробіг під каштанами». Перемагати! Допомагати!

Реєстрація на 25-й «Пробіг під каштанами» оголошена відкритою, і MERX готова поповнити ряди учасників. Починаючи з 2014 року, компанія жодного разу не пропустила спортивно-благодійний забіг, започаткувавши нову добру традицію: «Діяти! Перемагати! Допомагати!».

За традицією до участі в ювілейному Пробігу компанія заявить не тільки свою корпоративну команду, але й виступить партнером «Забігу Мужніх» – спортсменів на візках, які рік за роком виходять на старт Пробігу заради того, щоб серця маленьких пацієнтів Центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України продовжували битися.

Сильні духом, ці люди подають чудовий приклад, якою соціально-відповідальною повинна бути кожна людина, незважаючи на те, обмежені її фізичні можливості чи ні. Беручи до уваги цей факт, компанія MERX запрошує всіх приєднатися до «Пробігу під каштанами», який відбудеться 28 травня в самому центрі столиці, і пробігти свої п'ять кілометрів. Символічні для багатьох учасників, вони зіграють велику роль у житті тих дітей, на чиї тендітні плечі випало нелегке випробування – вроджена вада серця.

Приходьте! Будемо раді бігти разом.
 

Розміщено Merx