Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX на KIFF-2015. Широкий асортимент і новинки!

11-14 березня MERX приймала участь в KIFF-2015, представивши не тільки новинки, але й широкий асортимент своєї продукції, серед якої кухні, ванні кімнати, вітальні, стінки, дитячі та навіть офісні меблі.

Варто першочергово відзначити новинки напряму «Кухонні меблі»: кухні Fusion і Elegance. Так, кухня Fusion – це представник стриманого стилю, при цьому, за рахунок продуманих ліній і вигинів, позбавлений строгості. Незважаючи на сучасний дизайн, Fusion привертає увагу своїм теплом. Інша по стилю і ніжна Elegance – приклад витонченої класики, чиї оригінальні витіюваті ручки надають їй особливу родзинку.

Напрям «Меблі для дому та офісу» представив витончену дитячу Opera, яка завдяки своєму дизайну чудово підійде для кімнати як хлопчика, так і дівчинки. Затишна і функціональна, така дитяча стане справжнім прихистком вашого малюка! Також серед новинок варта уваги кабінетна серія Online, досконала і легка в кожному вигині, ідеальне доповненням будь-якого сучасного офісу!

Стінка Verdi в цей раз стала справжньою родзинкою експозиції, адже за підсумками KIFF-2015 була удостоєна нагороди «Кращі меблі України – 2015»! Не дарма дизайнери MERX характеризують її, як «сучасний стиль, в якому збережені класичні традиції і вишуканість».

Вже добре відомий і популярний диван Шато був представлений у новій оббивці! У новій тканини і в інтер'єрі дитячої Opera він заграв зовсім іншими фарбами, ставши ще більш привабливим. Увагу багатьох відвідувачів привертала вишукана вітальня Primavera, виконана у благородному кольорі «горіх».

Експозицію доповнювали стильні ванні кімнати, представляючи як сучасний мінімалізм, так і традиційну класику. Розкішна Primavera, самобутня Vintage, оригінальна Nuvola і Piedmont, стримано-елегантна, чия шовковиста матова поверхня створює ефект «фарбування» – на будь-який смак!

Компанія MERX робить все, щоб радувати й дивувати своїх клієнтів. Ми прямуємо вперед, удосконалюючи дизайн нашої продукції, яка від виставки до виставки стає більш оригінальною, сміливішою і, безумовно, більш зручною у використанні.

Розміщено Merx