Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Комплексне рішення від компанії MERX для готелю «Закарпатський Прованс»

Компанія MERX реалізувала новий цікавий проект. Цього разу - для садиби «Закарпатський Прованс», розташованої в місті-курорті Шаян.

Компанія MERX реалізувала новий цікавий проект. Цього разу - для садиби «Закарпатський Прованс», розташованої в місті-курорті Шаян.Компанія MERX реалізувала новий цікавий проект. Цього разу – для садиби «Закарпатський Прованс», розташованої в місті-курорті Шаян.

«Закарпатський Прованс» – не просто готельний комплекс, це справжній оазис Провансу в самому серці західної України. Домашній затишок, дивовижна природа і особливий настрій – саме такий відпочинок пропонує «Закарпатський Прованс»!

Мета проекту полягала в тому, щоб за допомогою стильних та функціональних меблів створити затишний і комфортний інтер'єр. Такий, у якому було би приємно прокидатися рано вранці та із задоволенням відпочивати після насиченого подіями дня; влаштовувати дружні посиденьки, весело проводити час із дітьми або просто насолоджуватися спокоєм і тишею.

Взявши до уваги всі побажання, компанією були запропоновані меблі, які в повній  мірі відповідали всім вимогам і відмінно передавали настрій легкого сільського стилю.

Так, наприклад, витончені стільці та столики прекрасно відтворили чарівність Провансу на літніх терасах, м'які дивани та крісла додали номерами дещицю родинності, а зручні ліжка перетворили зону сна на справжнє царство Морфея.

 

Як результат, продумані до останньої деталі, меблі від компанії MERX стали не тільки гідним доповненням інтер'єру, але й частиною великого та затишного комплексу «Закарпатський Прованс».

До речі, характерна особливість комплексу «Закарпатський Прованс» – вручну розписані стіни будинків. Грайливі і ніжні, яскраві і ексклюзивні – кожен з малюнків – це унікальна робота, родзинка комплексу «Закарпатський Прованс».

*Роботу над цим проектом здійснювало напрямок «Офісні меблі» MERX. Для співробітників даного напрямку це був абсолютно новий проект, але як показують результати – цілком і повністю успішний!

Розміщено Merx