Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Кухні MERX. Новинки 2014!

Цього року напрям «Кухонні меблі» компанії MERX представив нові моделі кухонь «Сієна», «Фабіана» та «П'ємонт», кожна з яких абсолютно індивідуальна і особлива. «М'яка» розкіш, поєднання класики і модерну, дерев'яні орнаменти, зручність і краса – все це нові моделі кухонь MERX!

Кухня «Сієна» причаровує своєю особливою красою, в якій відчуваються елементи «м'якої» розкоші. Незвичайні ручки на фасадах нагадують дивовижні роботи Антоніо Гауді – відомого іспанського архітектора і дизайнера, а завдяки декоративним дерев'яним узорам, витіюватим лініям і вишуканим орнаментам «Сієна» створює унікальну атмосферу казки, здатну зарядити святковим настроєм на весь рік! При цьому за рахунок колірного рішення і дизайну «Сієна» наповнює приміщення комфортом, приносячи спокій і розслаблення.

«Фабіана» – це чудове поєднання класики і модерну, що являє собою комбінацію глянцевих фасадів і дерев'яних декорів. Стильна і одночасно елегантна, «Фабіана» прикрасить собою інтер'єр в будь-якому стилі, а вишукані дерев'яні орнаменти на фасадах привнесуть особливу родзинку Вашій кухні.

«П'ємонт» – це елегантна класика, стриманий стиль і м'якість ліній. Вона неодмінно створить комфорт на Вашій кухні, в якому тихі сімейні вечори і довгоочікувані вихідні стануть справді особливими. Незважаючи на свій класичний дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр у стилі «модерн». Фасади кухні покриті плівкою «супер мат», яка створює ефект «фарбування». Доступна в 4-х кольорах.

Розміщено Merx