Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Новий рівень технологій від компанії RATIONAL

Кілька місяців тому компанія RATIONAL здивувала шеф-кухарів по всьому світу апаратом з приготування страв, який здатний відчувати, розпізнавати, думати, вчитися у кухаря і навіть спілкуватися з ним.

SelfCookingCenter® 5 Senses – це перший апарат, що працює не за єдиним режимом встановлених програм, а завдяки своїй інтелектуальній спроможності регулювання процес залежно від продукту, його розміру та кількості.

Апарат SelfCookingCenter® 5 Senses вимірює параметри температури, ступінь вологості, час приготування і швидкість вентилятора 60 разів на хвилину для того, щоб в підсумку блюдо виглядало саме так, як того побажав шеф-кухар в момент натискання кнопки дисплея. Апарат розпізнає стан завантаженого продукту, самостійно і оптимально визначаючи умови для його подальшого приготування в робочій камері. 

На відміну від більшості моделей, представлених на ринку, апарат SelfCookingCenter® 5 Senses не має програм під фіксовані процеси приготування. Він враховує поточні умови і визначає, що необхідно зробити для того, щоб забезпечити високу якість готового блюда. Цей момент є суттєвою перевагою, особливо у випадках частої зміни персоналу. В незалежності від зміни кожне блюдо виходить саме таким, яким його уявляє шеф-кухар. SelfCookingCenter® 5 Senses самостійно повідомляє кухаря, які параметри він застосовує, коли і чому.

«Продукт компанії RATIONAL ділиться інформацією. З точки зору користувача цей факт сенсаційний», – говорить Марк Штемпфіл, керуючий директор німецької компанії «Schweizer Heer AG». Його компанія займається продажем обладнання для громадського харчування більше 40 років. Як і більшість його колег, він переконаний, що компанії RATIONAL в черговий раз вдалося встановити нову планку стандарту великомасштабних і комерційних кухонь.

 

Розміщено Merx