Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

НОВИНКА! Очищуючий фільтр для мангала компанії Morello Forni

Багато підприємств громадського харчування, застосовуючи печі, потребують очищення вихідних газів. Виробник MORELLO FORNI пропонує сучасні водні фільтри, в яких використана запатентована компанією система (розбризкування води, робота центрифуги і зіткнення частинок води). 

Водні фільтри забезпечують якісне очищення диму від домішок. Варто відзначити, що кількість води, що витрачаэться, невелике. Такі фільтри працюють до 12 годин, застосовуючи одну і ту ж воду. Забруднене повітря фільтрується всередині самого обладнання, а відпрацьований дим виходить в атмосферу абсолютно чистим. Дані водні фільтри представлені в трьох варіантах: IDRO 200, IDRO 250 і IDRO 300. 

Фільтр IDRO 300 –  найпотужніша модель, що видаляє тверді частинки і пари, які з'являються під час приготування насичених жирів у великих хлібопекарських печах, грилях і барбекю, що працюють на дровах та/або вугіллі. Дія очистки грунтується на запатентованому принципі центрифугування парів, де відбувається поглинання часток у воді. 

Технічні характеристики: 

  • Колектори підключення до вхідних труб і димоходу мають діаметр 300 мм і можуть бути за запитом для введення і/або виведення вгору. 
  • HYDRO 300 можливий з однофазним джерелом живлення в двох варіантах з вентилятором з шістьма або чотирма полюсами, здатних забезпечити II впускний обсяг потоків між 2000 і 2850 куб. 
  • Максимальний розмір: (ДхШхВ) см 60х165х120 
  • Вага: 175 кг 
  • Часові витрати води коливаються від 5 до 15 літрів (залежно від умов використання) 
  • Максимальна температура димових газів в прийомі: 100 ° C 

Дізнатися всі технічні подробиці даної моделі ви можете в нашому каталозі

Уточнити наявність на складі або терміни поставки обладнання Ви можете у менеджерів компанії MERX за тел. (044) 495-53-00

Розміщено Merx