Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

65,000 зареєстрованих користувачів онлайн платформи ClubRATIONAL

Рік тому виробник професійних апаратів для приготування страв RATIONAL запустив нову версію інтернет ресурсу ClubRATIONAL. З того часу все більше і більше шеф-кухарів з усього світу використовують його для отримання практичних рекомендацій для їх кухні. Всього за один рік кількість членів клубу склало 65,000 чоловік.

Відеобібліотекі з порадами по приготуванню різноманітних страв і безліч рецептів користуються неймовірною популярністю. Крім цього, всі члени клубу використовують запропоновану можливість оновлювати програмне забезпечення апаратів RATIONAL. Величезною перевагою ClubRATIONAL є простота його використання, адже представники компанії RATIONAL вважають, що кожен шеф-кухар повиненн отримувати необхідну йому інформацію за секунди.

Компанія RATIONAL постійно адаптує клуб відповідно до вимог клієнтів та їх побажань, беруться до уваги і поточні тенденції. Так, за останні кілька місяців були додані рецепти вегетаріанської кухні. Члени клубу можуть також створювати рецепти самостійно.

Реєстрація в ClubRATIONAL абсолютно безкоштовна. Клієнти та потенційні покупці можуть зареєструватися в клубі через сайт www.club-rational.com, заповнивши поля прізвища, імені та адреси електронної пошти. Платформа ClubRATIONAL також доступна у вигляді безкоштовного додатку для Android і IOS.

*за матеріалами прес-релізу від компанії RATIONAL

Дізнайтеся більше про продукцію Rational з каталогу MERX

 

Розміщено Merx