Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Весілля в стилі Country Corner!

Салон Country Corner ніколи не був просто меблевим салоном. Його легка і чуттєва атмосфера створила образ затишного прованського будиночку, де пахне випічкою і ніжним цвітом лаванди; де вишуканий французький стиль живе в гармонії з сільською розміреністю; де час зупинився... 

Проте, створюючи цей салон, ми не могли навіть уявили наскільки сильна чарівність Country Corner! Так, днями наш салон став героєм зворушливого весілля! Адже саме на просп. Перемоги, 18 молодята провели фото сесію в стилі прованс. 

І ми здогадуємося, чиє рішення це було. Варто тільки поглянути на елегантну, вишукану, дуже прованську сукню нареченої і сумнівів не залишається...

А чуттєві фото дружки ще раз доводять, наскільки стиль прованс різноманітний! Адже Прованс – не менш яскравий і, безумовно, також емоційний. 

Завдяки таким ситуаціям ми переконуємося в тому, що все робимо правильно; що Country Corner – це, в першу чергу, сімейні цінності, якими так дорожать провансальці. Ми даруємо людям почуття і відчуття радості, ми даруємо красу і ніжність. Так чудово, коли ти розумієш, що рухаєшся в правильному напрямку!

 

Розміщено Merx