Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Салон Country Corner в Сімферополі!

У переддень літа всім поціновувачам вишуканого французького стилю сонячний Крим приготував приємний подарунок – відкриття фірмового салону Country Corner в Сімферополі, який розташувався на вул. Київська, 189, в ТРЦ «Південна галерея».

З самого першого дня салон став родзинкою торгівельного центру, адже пройти повз нього просто неможливо! Продумана до дрібниць експозиція і яскраві аксесуари привертають увагу, радуючи своєю красою і особливим дизайном.

У салоні представлені такі колекції меблів, як Chateau, Romance, Brocante, Harmonie, елегантні і чуттєві, вони будь-якому приміщенню додадуть істинний французький шарм і південну легкість. Також у салоні ви знайдете різномаїття м'яких меблів Country Corner, меблевих дрібниць і декору в стилі прованс. А власники бізнесів зможуть без зусиль підібрати меблі для своїх кафе, ресторанів та готелів, адже Country Corner – це універсальні та зручні меблі, в які неможливо не закохатися!

Затишна атмосфера Франції, створена в салоні, неодмінно допоможе вам на час забути про тяготи метушливих буднів, запросивши в дивовижну подорож Провансом.
 
Чекаємо Вас у гості за адресою
м. Сімферополь , вул. Київська, 189, ТРЦ «Південна галерея»

Розміщено Merx