Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Пробіг під каштанами. В єдиному пориві допомагати!

29 травня відбувся 24-й спортивно-благодійний Пробіг під каштанами, мета якого – фінансова підтримка Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Пробіг під каштанами – завжди яскрава, захоплююча подія, яка в цьому році зібрала понад 9 000 учасників, як спортсменів, так і корпоративних команд, щоб разом вийти на старт і якщо не пробігти, то пройти символічні 5 км благодійної дистанції.

Участь кожного – це врятоване маленьке серце! І компанія MERX також приєдналася до благородної місії Пробігу, зібравши свою корпоративну команду.

«Пробіг для моєї сім'ї вже традиція! Зазвичай завжди бігає чоловік, але в цьому році він отримав травму й замість нього біг наш 4-річний син, гідна заміна батька! Він дуже перейнявся метою Пробігу допомогою діткам із вродженим пороком серця», – коментує Юлія Сунцова, експорт-менеджер MERX напряму «Кухонні меблі».

 

Так, силами всіх небайдужих сімей, за останні 10 років рівень смертності серед маленьких пацієнтів знизився в 16 разів!, впавши до позначки 0,8%, при тому, що кожен рік більше 10 000 дітей в Україні народжується з пороком серця.

Хочеться також відзначити, що MERX вже третій рік виступає партнером «Команди Мужніх», учасників на візках. Завдяки участі компанії таким спортсменам організовується трансфер, пандус (для заїзду на сцену) і все необхідне для створення комфортних умов під час Пробігу.

«Коли дивишся на "Команду Мужніх", сильних духом учасників, розумієш, що таке справжнє співчуття. Незважаючи на власні проблеми, ці люди щороку приходять підтримати тих, на чиї тендітні плечі випала нелегка доля», – говорить Марія Міняйло, бренд-менеджер MERX.

Компанія MERX щиро дякує організаторам та учасникам Пробігу під каштанами за підтримку та допомогу. Спасибі всім співробітникам MERX, хто перейнявся проблемами інших і надихнув своїх колег і рідних прийти 29 травня на Михайлівську площу, щоб разом допомогти!

До зустрічі на 25-му Пробігу!

Розміщено Merx