Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Новинки фабрики SATIS! Комфорт і вишукана краса

Всесвітньо відома фабрика SATIS пропонує якісну і довговічну продукцію. Всі меблі виготовляються вручну досвідченими майстрами і являють собою результат багаторічного досвіду і секретів виробництва.

Виробництво включає дивани сучасного та класичного стилю, розкладні і двоярусні дивани-ліжка, дивани з релаксами, ліжка і новинки, що поєднують кілька опцій (релакс і спальний механізм) в одному дивані. Всі ці моделі виділяються за рахунок високого рівня комфорту, враховуючи переваги конкретного клієнта.

До Міланської виставки 2014 SATIS випустила нові моделі, зручні як для відпочинку, так і для сну завдяки комфортному матрацу і надійним механізмам.

ITALO. Диван Italo має два електричні relax механізмі і підголовники, він також включає два механізми односпального ліжка для щоденного використання.
ROSY. Модель крісла Rosy оснащена електричним relax механізмом без підголівника і може розкладатися в односпальне ліжко з механізмом для щоденного використання.

Більш детальну інформацію про моделі ви можете дізнатися з каталогу фабрики, а побачити і придбати найпопулярніші моделі диванів SATIS ви можете у нас в салоні за адресою
вул. Солом'янська, 1
Центр меблів MERX, 4 поверх

Розміщено Merx