Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі Lema. Завжди в ногу з часом

Найбільший виробник сучасних та модульних меблів, свою діяльність Lema почала в 1970 році з виробництва всіляких предметів інтер'єру в стилі мінімалізм. Працюючи в цьому напрямку, фабрика стала першою на італійському ринку, яка запропонувала унікальні за своєю функціональністю стінові системи меблів, а також гардероби, які можна було з точністю до сантиметра підгоніти під розміри приміщень клієнтів. Завоювавши велику популярність, ці два проекти стали не тільки свого роду візитною карткою Lema, які вона успішно експлуатує й по сьогоднішній день, але й також відправною точкою для подальшої роботи з інтегрованими меблями.

Житлові, офісні, громадські та торговельні приміщення... Меблі від фабрики Lema стають доречними всюди. Сучасні та прості за своїми формами вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, роблячи його максимально комфортним як для роботи, так і для відпочинку.

Продовжуючи працювати в стилі конструкційного мінімалізму, фабрика дивує своїми новинками постійно. Різноманітні за кольором і формою шафи, вітрини, комоди, серванти, тумбочки, гардеробні, стелажі, столи, ліжка, робочі крісла, м'які меблі та всілякі системи зберігання... Створені відомими дизайнерами, вони характеризуються високою якістю, винятковим зовняшним виглядом і функціональністю.

 

Не можна не відзначити той факт, що попит на меблі від Lema великий не тільки в рідній Італії, але й далеко за її межами. У зв'язку з цим у 2004 році керівництво фабрики приймає рішення відкрити спеціальний «договірний відділ». Його спеціалізація ‒ проектування індивідуальних інтер'єрів для різних громадських будівель.

Представлені фото ‒ це стенд фабрики Lema на Міланській виставці Salone Internazionale Del Mobile.

Розміщено Merx