Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner підкорила KIFF 2014!

28-31 травня Country Corner стала учасником Київського міжнародного меблевого форуму KIFF 2014, представивши вишукану колекцію меблів та декору «Весна/Літо 2014».
 
Дотримуючись традицій справжнього французького стилю, компанія потішила творчим підходом в оформленні експозиції. Знайомий з минулих виставок затишний провансальський будиночок в цей раз виблискував літним запалом та насиченістю фарб. Експозиція приваблювала витонченим дизайном і природною красою, характерною сонячному і яскравому Провансу.
 
Так, всі гості Country Corner могли відвідати ніжну столову Romance, після чого пригоститись ароматною кавою та солодощами за столом справжньої сільської кухні Brocante. Відпочити у світлі приглушених ламп вітальні Chateau, потопаючи в кріслах з колекції ARMCHAIRS або милуватися гармонією спальні Perle в поєднанні з колекцією Gustavien – незабутній час, що дарувала Country Corner всім відвідувачам затишного будиночку. Відчуття справжнього Провансу також додавав чарівний аромат лаванди, яким була сповнена кожна з кімнат.

Цього року Country Corner представила нову колекцію меблів Vendôme, яка з першого погляду зачаровувала своєю строгою елегантністю.

Також мало кого залишило байдужим різномаїття аксесуарів Country Corner, серед яких безліч новинок сезону, адже подорожую затишними кімнатами, в кожному куточку і на кожній поличці можна було знайти цікаві предмети декору, починаючи від витончених свічників і закінчуючи барвистими наборами посуду.

Атмосфера, створена організаторами експозиції, дозволила на якийсь час забути про проблеми і просто насолоджуватися легкістю і затишком; адже справжній провансальський будинок – це усміхнені господарі, ароматне печиво на кухонному столі і абсолютний спокій, коли кожен диванчик і стілець так і манить до себе, щоб подарувати неперевершений комфорт і зручність, який навряд чи можна забути. Саме тому багато відвідувачі не відмовляли собі в задоволенні зробити пам'ятні фото, адже не на кожній виставці можна поринути в подібну домашню атмосферу, що віддзеркалює істинним духо Провансу.
 
Більше фото дивіться на офіційній сторінці Country Corner в Facebook

Розміщено Merx