Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Keoma Italia. Бездоганна якість. Ексклюзивний дизайн

Відома італійська фабрика Keoma Italia заснована в 1984 році. Спеціалізуючись на створенні м'яких меблів високої якості, вона впевнено зайняла свою нішу і випускає дивани, крісла та ряд інших предметів інтер'єру виключно класу люкс.

Роблячи ставку на ексклюзивність, фабрика не виробляє масовий продукт. Усі моделі – в одиничному екземплярі. Такий підхід дозволяє контролювати процес створення тих або інших меблів від початку і до кінця, гарантуючи бездоганність виконання кожного окремо взятого виробу.

З огляду на смаки та переваги клієнтів, а також беручи до уваги модні меблеві тенденції, Keoma випускає свою продукцію відразу в декількох стилях: класичному та сучасному. Створена в кращих італійських традиціях, ручної роботи, увся вона відрізняється ексклюзивним дизайном і оригінальними формами.

Унікальності та довговічності меблям надають і натуральні матеріали, які застосовуються для її створення. Так, для корпусів фабрика використовує сосновий брус, тополь і бук, а для оббивки – дорогий, якісний текстиль і майстерно вироблену шкіру.

Особливу увагу виробники приділяють і наповнювачів. Свої прекрасні форми м'які меблі Keoma зберігають завдяки пінополіуретану з різними рівнями щільності, який не піддається девормації. Також у деяких моделях додатково використовується гусячий і качиний пух. Що ж стосується пружності та комфорту сидінь, то ці якості досягаються за рахунок застосування технологій SoftSystem і Super SoftSystem.

Представлені фото ‒ це стенд фабрики Keoma Italia на Міланській виставці Salone Internazionale Del Mobile.

Розміщено Merx