Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Італійська фабрика Jago – ексклюзивні люстри і торшери

Остання виставка Design Living Tendency 2013 стала черговою можливістю компанії Jago проявити творчість і креатив.

Цього року компанія представила підвісні лампи з керамічним абажуром в традиційному стилі Амальфі, прикрашені різними квітами, фруктами і навіть овочами.

«Традиційно головки часнику вішали на кухні, щоб відлякувати злих духів. Знаю, що і в Україні господині люблять використовувати часник. А в наших лампах часник зроблений вручну з кераміки. Крім того, у наших ламп можна легко міняти абажур досить потягнути вниз за шнур і вже на своїй висоті змінити текстильний на керамічний і навпаки», коментує люстру, прикрашену часником, Джакомо Чіпріані, президент компанії Jago.

Крім цього Jago порадувала поціновувачів романтики, представивши чуттєву колекцію порцелянових абажурів для люстр з квітами, а для настільних ламп керамічні підставки з мереживним абажуром і трояндочками.

Лампи з тканинними і мереживними абажурами, різних форм і забарвлень, не новинка, але справжня візитка компанії, яка вже давно полюбилася українським покупцям.

Саме тому в салоні «Станція Дизайн», що на проспекті Перемоги 9, Ви зможете побачити і придбати велику колекцію люстр і торшерів компанії Jago, також каталоги і матеріли.

Розміщено Merx