Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Interior Mebel 2014. Перемоги Country Corner!

19-22 лютого компанія Country Corner стала учасником грандіозної події – міжнародної виставки Interior Mebel 2014, яка проходила в Київському МВЦ.

Цього року компанія презентувала вишукану і ніжну колекцію меблів та декору «Весна 2014», в якій відчувалася легкість і тепло сонячного Провансу.
 
Варто відзначити творчий підхід в організації експозиції Country Corner, розроблений провідними дизайнерами компанії. Стенд у вигляді маленького затишного будиночка, простір якого було розділено на 5 зон (спальня, вітальня, кабінет, кухня і коридор) створював неймовірно реальне відчуття перебування в справжньому французькому будинку, загубленому серед запашних полів Провансу.

Колекції Brocante, Chateau, Florentine, Romance і Perle, кожна з яких представляла окрему експозицію, порадували не тільки вишуканою красою, а й показали, як за допомогою різних колекцій меблів і декору Country Corner можна легко оформити єдиний інтер'єр в стилі французького кантрі.

Великий вибір декору і меблевих дрібниць, представлених на виставці, став особливою родзинкою експозиції. Різноманітні елементи для кухні, прикраси спальні і кабінету на кожному кроці привертали увагу особливим дизайном і неймовірною позитивною енергетикою.

Затишок, створений Country Corner, зацікавив безліч відвідувачів та поціновувачів меблевого мистецтва. Адже рідко на якій експозиції можна спокійно випити чашку ароматної міцної кави, сидячи за кухонним столом... після чого переміститися в кабінет і, потопаючи у м'якості невеликої канапи, ще довго насолоджуватися красою Провансу...

Розміщено Merx