Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Експорт менеджер Country Corner з презентацією в Києві

В рамках участі Country Corner у Міжнародній виставці меблів, освітлення та декору Interior Mebel компанією було проведено зустріч з Людовіком Соріном (Ludovic Sorin), експорт менеджером Country Corner. Пан Сорін відвідав салон Country Corner на пр-т. Перемоги, 18, де поспілкувався з дилерами та журналістами.

Свою презентації пан Сорін розділив на три частини, де перша охоплювала історію компанії і кожну з існуючих колекцій, її особливості та найкращі способи позиціонування для клієнтів. Далі він підвів підсумки 2014 року, представивши звіт про діяльність компанії за цей період. Так, минулий рік пройшов в роботі над удосконаленням поточного асортименту меблів, доповненням та розробкою більш привабливих пропозицій для споживачів.

Особливий інтерес аудиторії викликала третя частина презентації, в якій Людовік Сорін розповів про плани на 2015 рік, 5 нових колекцій і новому погляді керівництва на створення меблів. 2015 подарує поціновувачам Country Corner більш сучасну й динамічну продукцію, що відповідає останнім тенденціям і вимогам ринку.

«Country Corner – це, в першу чергу, емоції, і скільки б ми не осучаснювали її продукцію, першочерговим завжди буде дух старої Франції і все те, що дарує споживачам наша компанія. А ми даруємо емоції», – поспішив запевнити пан Сорін.

Відповівши на всі питання аудиторії, спілкування продовжилося у неформальній обстановці. Чарівність нашого гостя, атмосфера тепла і затишку, і, безумовно, талановито оформлена експозиція салону, задали особливий тон зустрічі, в кожній нотці якого відчувалася легкість і чарівність Провансу...

ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ЗВІТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ LUDOVICA SORIN

 

Розміщено Merx