Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Dialma Brown. Оригінальна. Неповторна. Завжди

З 28 вересня по 1 жовтня 2016 року в Києві пройшла найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка Design. Living Tendency. Сучасні та вінтажні меблі, всілякий домашній текстиль, різноманітний за видом та формою декор, освітлення... Компаніям-учасникам було чим здивувати численну публіку. У тому числі й зі смаком оформленими стендами. Оригінальні зовні, вони неодмінно ставали предметом обговорень і об'єктом для фотозйомок.

Однією з таких яскравих зірок на виставковому небосхилі була італійська фабрика Dialma Brown, представлена ​​в Україні компанією MERX.

Фабрика знаменита екзотичними, просоченими духом старовини предметами інтер'єру та декору. І на Design. Living Tendency вони були представлені у всій своїй красі. Дзеркала та годинники, картини й вази, лампи, шкатулки, статуетки, стелажі, різні види столів, м'які меблі... Створені фахівцями з кування металу, різання каменю, майстрами-червонодеревниками, майстерними кожевниками та рядом інших фахівців, усі ці предмети так і притягували до себе увагу, змушуючи подовгу розглядати кожну деталь окремо.

  

Не прив'язана до єдиного стилю (меблі та предмети декору поєднують у собі елементи шеббі-шику, кантрі, провансу, колоніального, сучасного стилю та стилю лофт), продукція Dialma Brown дозволяє експериментувати і створювати дійсно унікальні інтер'єри. Такі, за якими буде стояти своя унікальна історія.

Співробітники компанії щиро дякують усім відвідувачам за проявлений інтерес до стенду Dialma Brown і продукції цієї фабрики.

Розміщено Merx