Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner в Центрі «Інтеріо». Ніжність і чарівність Провансу

Серед безлічі виробників, представлених в Центрі «Інтеріо» відділ Country Corner справді унікальний. Неймовірно яскравий, привертаючий увагу своєю ніжністю і витонченістю, він – уособлення справжнього Провансу, в кожній ноті якого відчувається тонкий французький стиль. 

Сповнена романтики колекція Romance, ніжна Harmonie і Chateau, що відображає справжню чарівність старої Франції, захоплять вас в дивовижну подорож через лавандові поля, в самі затишні куточки Провансу, прихованого від цікавих очей серед ароматних троянд і запашного тиса! 

Для тих, хто цінує домашній затишок і сімейні традиції, Country Corner пропонує колекцію крісел і пуфів Armchairs, які приваблюють не тільки своєю красою, але й неймовірною зручністю. Трохи південного запалу неодмінно внесе колекція комодів Florentin, чия колірна гамма здивує своїм розмаїттям! 

А ось готове інтер'єрне рішення в стилі прованс завершить велика кількість меблевих аксесуарів Country Corner. Сільський посуд або вишуканий світильник – тут можна знайти декор на будь-який смак. 

З нетерпінням чекаємо Вас за адресою 
Рівне, вул. Андрія Мельника, 1 
Центр меблів та декору «Інтеріо» 

 
Відкрийте для себе красу Провансу!

 

Розміщено Merx