Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner стане партнером «Французської весни»

Цього року компанія Country Corner виступить партнером щорічного фестивалю французької культури «Французька весна», який щороку дарує море позитивних емоцій усім поціновувачам чуттєвої французької культури.

Цього року «Французька весна» пройде у співпраці з міжнародним літературним фестивалем «Книжковий Арсенал», адже саме цієї весни почесний гість фестивалю – Франція! Унікальна атмосфера, зустрічі з французькими письменниками, презентації новинок і бестселерів та просто приємне спілкування стане дійсно особливим завдяки колекції меблів Chateau Country Corner, яку компанія люб'язно надасть «Мистецькому Арсеналу».

Для Country Corner участь у фестивалі не тільки можливість показати всю красу і унікальність своєї продукції, але й прекрасний спосіб розповісти про дивовижний регіоні Франції – Прованс, його різномаїття та невимовну легкість. Так, завдяки колекції Chateau гості заходу зможуть відчути справжній прованський затишок, адже Chateau – це елегантна простота, здатна будь-якому приміщенню надати особливу чарівність старої Франції. Ми впевнені , що в такій атмосфері спілкування стане приємним та невимушеним.

А французьке кафе, обладнане спеціально для «Книжкового Арсеналу», дозволить всім гостям трохи розслабитися в комфортних кріслах Country Corner, насолоджуючись чашкою ароматної кави або спокійно почитати один з видатних французьких романів, який ви неодмінно знайдете серед безлічі інших шедеврів літератури. Адже що може бути краще гарної книги і затишного крісла.
 
З нетерпінням чекаємо вас 9-13 квітня на фестивалі «Книжковий Арсенал»
за адресою Київ, вул. Лаврська, 12 
комплекс «Мистецький Арсенал»

 
Відчуйте красу Франції!

Розміщено Merx