Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner на виставці InterBuildExpo

26-29 березня компанія Country Corner представляла свою колекцію меблів та декору «Весна 2014» на виставці InterBuildExpo, яка проходила в МВЦ «Експо Плаза».

Після лютневого успіху на Interior Mebel 2014, організатори виставки Country Corner підготували кілька сюрпризів, трохи змінивши концепцію експозиції. Потрапивши всередину вже знайомого нам маленького затишного будиночка, всі бажаючі могли не тільки подорожувати імпровізованими кімнатами, але й на власні очі переконатися, наскільки легко і просто можна комбінувати меблі Country Corner на прикладі вишуканих колекцій Perle і Gustavien. Адже незважаючи на різноманітність дизайну і фактури, всі меблі Country Corner – це єдиний стиль, що чудово відображає справжній дух легкого і сонячного Провансу.

Також цього разу компанія представила ванну кімнату Romance, запропонувавши не тільки готове інтер'єрне рішення, але і ще раз нагадала, що продукція Country Corner дозволяє в кожній без винятку кімнаті вашого будинку створити унікальний, французький стиль.
Декор і меблеві дрібнички, які вже давно полюбилися поціновувачам компанії, в цей раз були доповнені аксесуарами для ванних кімнат і світильниками, що здатні стати родзинкою як витонченої спальні Perle, так і стриманого кабінету Chateau.  

Кожна виставка Country Corner – це особлива атмосфера, відчуття домашнього тепла і затишку, що залучає безліч відвідувачів, зачарованих красою Провансу.

Розміщено Merx