Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner на виставці Design. Living Tendency. Вишуканний Прованс

1-4 жовтня 2014 пройшла виставка Design. Living Tendency, на якій компанія Country Corner презентувала свою вишукану продукцію. 

Цього разу організатори виставки порадували колекцією дитячих меблів Harmonie. Затишне ліжко, витончені столики, дитячі речі та безліч аксесуарів, які неодмінно запросять вашу дитину в світ магії, добрих казок і небувалих пригод. Колекція дійсно вражає своєю ніжністю і легкістю. 

Відома колекція комодів Florentin і крісел Armchairs гармонійно доповнювала спальню Chateau, створену в стилі справжньої французької провінції, елегантну в кожному вигині і лінії. Незважаючи на свою строгість, Chateau заворожує красою. Не дивно, що гості виставки особливо звертали увагу саме на неї, а милі меблеві дрібниці, такі як вішалка, підлогове дзеркало, лампи, фоторамки та столик для сніданку створили єдине інтер'єрне рішення. 

Як завжди вінцем виставки стала кухня Brocante, яка встигла полюбитися багатьом шанувальникам стилю прованс. Говорячи про кухонні меблі Country Corner не можна не згадати декоративні дрібниці і посуд, представлений на стенді. Починаючи з чайних сервізів і закінчуючи текстилем для створення справжнього провансу тут можна було підібрати практично все, аби ваша кухня заграла вишуканими фарбами південної Франції. 

Але не тільки кухонні аксесуари радували відвідувачів. Будь-яке приміщення вашого будинку можна легко і зі смаком прикрасити різноманітними дрібницями, які створюють затишок і ніжність, надаючи особливий шарм, красу Провансу. Рамочки і свічники, дзеркала і навіть штучні квіти – Country Corner продумала все до дрібниць. 

Вирішивши віддати перевагу ніжному, позбавленому химерності стилю прованс, неодмінно відвідайте наші салони! Бо саме Country Corner створить особливий дизайн вашого будинку, в якому кожна деталь дихає Провансом.

Більше фото дивіться на офіційній сторінці Country Corner Facebook​  

 

Розміщено Merx