Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Country Corner – партнер фестивалю «Французська весна». 9-13 квітня

9-13 квітня Country Corner в ​​рамках співпраці з «Французькою весною» прийняла участь у фестивалі «Книжковий Арсенал». Колекція меблів Chateau прикрасила собою чарівне французьке кафе, обладнане спеціально для «Книжкового Арсеналу», де кожен міг випити чашку ароматної кави і перекусити смачною випічкою або просто почитати хороший французький роман.

На тлі загальної метушні, музики, дитячого сміху і неймовірного потоку людей, затишне кафе мимоволі привертало увагу всіх гостей. Та й пройти повз було досить складно! Здавалося, немов частинка Франції несподівано виросла серед безлічі книг і стендів, і тепер манить своєю вишуканою красою, такою легкою і ніжною.

Крім кафе, Chateau також прикрасила сцену, на якій проходила конференція з французькими письменниками– почесними гостями фестивалю.
 
Для Country Corner участь у фестивалі дала можливість розповісти про дивовижний регіоні Франції – Прованс. Адже справжній французький стиль, створений колекцією Chateau, довів, що меблі Country Corner здатнібудь-якому приміщенню надати особливу чарівність старої Франції; домашній затишок навіть серед міської метушні.  

Розміщено Merx