Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX – Вибір року!

24 листопада 2013 компанія MERX нарівні з провідними українськими і зарубіжними компаніями отримала престижну нагороду «Вибір року», ставши «Меблями року» згідно всеукраїнського маркетингового дослідження, що проводиться компанією TNS*

Урочиста церемонія Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року-2013» в Україні проходила в Fairmont Grand Hotel Kyiv, зібравши безліч гостей та представників компаній-номінантів, які перемогли в 66 категоріях.

Варто відзначити, що для MERX це вже дев'ята медаль «Вибір року», що стала в цей раз особливим подарунком для компанії на честь її 20-го дня народження!

Відповідальність перед клієнтами першочергова для MERX, саме тому компанія пропонує унікальний продукт, що відрізняється від інших своєю функціональністю, якістю і красою.

Саме тому кращі меблі року справжнє визнання, яке підтверджує, що багаторічна співпраця з провідними світовими брендами меблевого бізнесу, великий модельний ряд і постійне вдосконалення дозволило MERX отримати визнання і довіру вітчизняного споживача.

*Аудит результатів проекту здійснено міжнародною аудиторською компанією Deloitte

Розміщено Merx