Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Пробіг під каштанами 2014. MERX – партнер «Команди Мужніх»

7 вересня 2014 року пройшов 22-й спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Яскрава і зворушлива подія зібрала тисячі учасників та глядачів, які кожен рік об’єднуються заради однієї мети – допомогти маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 

Цього року, незважаючи на обставини та тяжку ситуацію в країні, більше 7000 чоловік зустріли сонячний ранок на Михайлівській площі. Невелика, але спортивна команда MERX під керівництвом генерального директора Олега Волкова прийняла також участь у благодійному забігу, долучившись до сотень інших небайдужих команд. 

«Емоції неймовірні! Весь маршрут, звичайно, пробігти не вдалося, але, врешті решт, ми тут заради іншої мети», – прокоментував Олег Волков. Та деякі із співробітників MERX таки поборолися за призові місця, подолавши всю дистанцію забігу. 

«Мій час – 20 хвилин! Не дивлячись на травму ноги я це зробив» – каже Андрій Швець, регіональний менеджер збуту кухонних меблів MERX, нещодавній герой новин Пробігу.    

Але цього року наша компанія не тільки пробігла свої 5 км під теплим вересневим сонцем, але й стала партнером «Команди Мужніх» – учасників на візках, які вже багато років своїм прикладом надихають мільйони українців. Красиві та неймовірно чарівні хлопці зарядили позитивом всіх глядачів, ще раз довівши, що Пробіг – це справді унікальне явище. 

«Стати партнером «Команди Мужніх» – честь для нашої компанії, оскільки ви – справжній приклад мужності, внутрішньої сили і самовідданості. Саме ці якості MERX особливо цінує! Дякуємо, що сьогодні ви прийшли, щоб підтримати наших діток», – сказала Олена Листопад, директор напряму «Меблі для дому та Офісу» MERX у своєму привітальному слові. 

Ми ще раз вітаємо Івана Замигу, Дмитра Васільцова та Сергія Панова з перемогою у забігу, а також всіх, хто цього року простягнув руку допомоги маленьких пацієнтам, оскільки допоки їх серця б’ються, ми можемо вірити та сподіватися, що їх майбутнє буде краще, що над головою буде мирне небо, а сонце висвітлюватиме щасливу та довгу дорогу життя.    

Перемога починається на Старті!  

Більше фото на офіційній сторінці MERX в Facebook 

 

Розміщено Merx