Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

«Пробіг Мужніх» разом з MERX

7 вересня 2014 MERX вперше стане учасником спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами», який вже 22 роки проходить у Києві, об'єднуючи тисячі людей у ​​єдиному пориві робити добро і бути здоровими.

MERX виступить спонсором «Команди Мужніх» учасників на візках, які своїм прикладом надихають мільйони українців. Ці люди змогли довести і показати, що щире бажання бути здоровим і красивим може подолати будь-які негаразди. Займатися спортом, брати участь у змаганнях, досягати високих цілей, спілкуватися і насолоджуватися життям для мужніх учасників Пробігу це норма життя, не дивлячись ні на що. Важливо, що «Команда Мужніх» виходить на старт не заради себе і не для того, щоб привернути увагу до людей з обмеженими можливостями, їх мета, як і мета всіх учасників Пробігу, допомогти маленьким діткам, на чиї тендітні плечі випало нелегке випробування вроджений порок серця. Саме тому щороку «Команда Мужніх» викликає загальне тріумфування і шквал оплесків, що не вщухають до самого фінішу. 

«Стати спонсором «Команди Мужніх»  честь для будь-якої компанії, адже такі люди змушують цілком інакше подивитися на навколишній світ. Незважаючи на свої проблеми, вони щороку приходять на Пробіг, щоб допомогти і підтримати наших дітей. Я говорю наших, тому що чужих дітей не існує», говорить Олег Волков, генеральний директор MERX. 

Також цього року MERX збирає свою корпоративну команду, до складу якої увійдуть не тільки співробітники компанії і дилери, але й багато партнерів і друзі MERX. Адже корпоративна команда ще один спосіб допомогти маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, кожен з яких в майбутньому неодмінно стане частиною «Команди справджених мрій» і завзято, по-дитячому весело пробіжить свій Пробіг, зігріваючи нас променистою посмішкою! 

Запрошуємо всіх 7 вересня бігти разом з нами! Адже перемога починається на Старті! 

Дізнайтеся більше про спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами»

 

Розміщено Merx