Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

KIFF 2014. Тріумф MERX!

28-31 травня напрям «Кухонні меблі» MERX взяв участь у Київському міжнародному меблевому форумі KIFF 2014, представивши свої новинки кухні «Сієна» і «Фабіана», а також ванні кімнати.

Кухні «Сієна» і «Фабіана» були гідно оцінені гостями виставки. І це не дивно! Так, на створення «Сієни» дизайнерів MERX надихнули дивовижні роботи Антоніо Гауді, завдяки чому і з'явилися оригінальні ручки на фасадах і витіюваті лінії, поєднав в «Сієні» незвичайний дизайн і функціональність. Адже не даремно саме Гауді дав найкращу характеристику хорошим меблям «очі люблять, а тіло цінує». Завдяки цьому за підсумками виставки кухня «Сієна»  була удостоєна нагороди «Кращі меблі України».

Зовсім інша за стилем, модель «Фабіана» вразила гармонійним поєднанням класики і модерну, демонструючи прекрасний приклад комбінації глянцевих фасадів і дерев'яних декорів.

Стильні ванні кімнати доповнювали елегантну експозицію, представляючи як сучасний мінімалізм, так і традиційну класику. Варто відзначити новинку ванну кімнату «П'ємонт», стримано-елегантну модель, чия шовковиста матова поверхня створює ефект «фарбування».

Компанія MERX робить все, щоб радувати і дивувати своїх клієнтів. Ми прямуємо вперед, удосконалюючи дизайн нашої продукції, яка від виставки до виставки стає більш оригінальною, більш сміливою і, безумовно, більш зручною у використанні.

Більше фото дивіться на нашій сторінці Facebook

 

Розміщено Merx