Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Дій! Перемагай! Допомагай разом з MERX

29 травня 2016 року меблева компанія MERX стане учасником 24-го благодійного «Пробігу під каштанами» і, звичайно ж, вийде на старт. Третій рік поспіль компанія збирає свою корпоративну команду, щоб разом допомогти маленьким сердечкам, на чиї тендітні плечі випало тяжке випробування – вроджений порок серця.

«Можна сміливо говорити, що "Пробіг під каштанами" – наша добра традиція! Коли дивишся на цих життєрадісних бешкетників, учасників "Команди мрії, що справдилася", розумієш, що усмішки діток саме те, заради чого варто жити!» – каже Олена Листопад, комерційний директор MERX.

Крім безпосередньої участі команди, компанія також виступить спонсором «Команди Мужніх», учасників на візках, мужніх і сильних духом людей, які, незважаючи на свої проблеми, щороку виходять на старт, щоб допомогти та підтримати наших діток.

Займатися спортом, брати участь у змаганнях, досягати високих цілей, спілкуватися та насолоджуватися життям для мужніх учасників Пробігу – норма життя, незважаючи ні на що. І це не може не захоплювати! Саме тому щороку «Команда Мужніх» викликає загальний тріумф і шквал оплесків, що не вщухає до самого фінішу. 

MERX запрошує всіх прийти 29 травня на Михайлівську площу, щоб разом, якщо не пробігти, то просто пройти символічні 5 км. Адже участь кожного – це врятоване маленьке сердечко, яке обов'язково має битися!

Запрошуємо всіх 29 травня бігти разом з нами!

Розміщено Merx